Конкурсний проект торгового центру з готельним блоком Grand Hotel Lviv та конференц-залом по вул. Дорошенка, 2 у м. Львові. Об’єктом проектування є багатофункціональна будівля в історичній забудові Львова.Будівля поєднує в собі кілька основних функцій: торгівлю (рітейл), ресторан, готель, простір для проведення заходів з конференц-залами та коворкінгом.
Окрему увагу було приділено аналізу ритміки фасадів і, зокрема, вікон сусідніх будинків по вул. Дорошенка, адже важливо дотримуватися модулю та масштабу існуючої забудови. На фасадах присутні декоративні елементи у вигляді рейок, що виготовляються з HPL. На дворових фасадах ці рейки виконують функції як захисту від надмірного сонячного освітлення, так і функцію візуального бар’єру між вікнами готельних номерів, що виходять у двір, та вікнами сусіднього 5-поверхового будинку. Рейки передбачаються зі змінним кутом повороту відносно площини фасаду: від перпендикулярного – в місцях попадання сонячних променів під кутом до фасаду і відсутності безпосереднього візуального контакту з сусіднім будинком, до повороту на 50° - в місцях, де вікна протилежного будинку знаходяться надто близько, а сонячні промені падають під прямим кутом до фасаду.
Відступ лінії забудови першого поверху вглиб ділянки на 1 м від червоної лінії вул. Дорошенка передбачено для забезпечення необхідного публічного простору перед входами до торгівельного центру, влаштування зупинки громадського транспорту, велопарковки, пішохідного транзиту вулицею. Частину простору пропонується використовувати в якості літньої тераси ресторану, що передбачений на першому поверсі.
На частині даху, що віддалена від вулиці, пропонується влаштувати експлуатовану терасу, організувавши там рекреаційний простір з озелененням. Композиційним ядром тераси є світлопрозорий ліхтар атріуму, вздовж якого влаштовані сходи для виходу на терасу з 6-го поверху. Планувальна структура тераси підпорядкована ламаній формі даху будівлі.

Гранд готель

інші роботи

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

КІНТАРО

ЖК НА ОБОЛОНІ

ХІРУРГІЧНА КЛІНІКА

БУДИНОК 1

БУДИНОК 2

ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ

ВИШГОРОД СІТІ ПАРК

ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР

МЕДИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР

БЕТОНІ БУДИНКИ

тип: готель, ритейл

роки: 2020

статус: концепція

площа: 5 500 кв. м

локація: вул. Дорошенка, 2, м. Львів

ЕЛЕКТРОПРИЛАД