тип: офіс, ритейл, житло

роки: 2020

статус: концепція

площа: 46 400 кв. м

локація: вул. Глибочицька, 17, м. Київ

Ревіталізація заводу "Електроприлад"

інші роботи

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

КІНТАРО

ЖК НА ОБОЛОНІ

ГРАНД ГОТЕЛЬ

БУДИНОК 1

БУДИНОК 2

ХІРУРГІЧНА КЛІНІКА

ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ

ВИШГОРОД СІТІ ПАРК

ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР

МЕДИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР

БЕТОНІ БУДИНКИ

Проект ревіталізації колишнього заводу "Електроприлад" покликаний вдихнути нове життя в територію промзони, яка завдяки своїй локації практично у центрі міста, має величезний потенціал.

Частина цехів заводу перетворюються на сучасні офісні центри з повним набором супутніх сервісів. В інших цехах влаштовуються апартаменти з обслуговуючими функціями. Таким чином територія трансформується в поліфункціональну точку тяжіння всього району, яка використовується цілодобово.

Територія комплексу закрита для проїзду автомобілів. Для цього створюється багатоповерховий паркінг зі зручним переходом. Але відкривається ще один пішохідний доступ на територію з Глибочицької вулиці, таким чином забезпечується пішохідна доступність комплексу до метро "Лук'янівська".

Найбільший з колишніх цехів заводу перетворюється на багатофункціональну споруду. Всередині створюється концерт-хол на 2000 людей. Для безпечного функціонування вздовж фасадів влаштовуються сходи, які і створюють динаміку самих фасадів. Білий об'єм надбудови - спорткомплекс з відкритими спортивними майданчиками на даху.